Dětské sluneční brýle

Zrak je u člověka jedním z nejdůležitějších orgánů, díky kterému vnímáme barvy, světlo a je nepostradatelný pro většinu lidských činností. Proto je velmi důležité si ho chránit, ideálně už od dětství. Čím mladší dítě, tím citlivější a zranitelnější jsou oči. My na Bergam k tomuto problému přistupujeme zodpovědně a proto u nás najdete také sluneční brýle od švédské značky Geggamoja, které jsou zárukou kvality a spokojenosti. 

Pokud chcete mít jistotu, že se žádné UV záření nedostane k citlivým očím dítěte, měli byste použít filtr UV 400, který odfiltruje veškeré škodlivé UV záření. Proto jsme pro vás vybrali právě sluneční brýle Geggamoja, které chrání před slunečním UV zářením na 100 % (UV400). Dětské sluneční brýle neobsahují těžké kovy a škodlivé látky. Sluneční brýle pro děti od značky Geggamoja neobsahují BPA pro bezpečnost vašeho dítěte.

Na co nezapomínat při výběru dětských slunečních brýlí?

1) Na ochraně je nejdůležitější, že je schválená dle aktuálních legislativních norem. Všechny sluneční brýle pro děti jsou označeny CE a ISO 1231-1:2013 (A1:2015)

2) Nechceme vystavovat děti toxickým plastovým předmětům, a proto jsou správné dětské sluneční brýle bez BPA. BPA neboli bisfenol A se využívá při výrobě plastů. Nežádoucích účinků BPA je celá řada, např. zvyšuje riziko rakoviny, astmatu a obezity. Zároveň oslabuje naši imunitu a narušuje endokrinní systém včetně funkce štítné žlázy.

3) Ochrana ve „sklu“ UV400UV filtr těchto kvalitních slunečních brýlí pro děti odfiltruje 100% UV záření. Znamená to, že filtr brýlí nepropustí žádné záření o vlnové délce menší než 400 nm. 

4) Naše dětské sluneční brýle mají navíc chytré detaily, jako je nastavitelná šňůrka, kterou lze sundat.

5) A to nejlepší nakonec... Jsou měkké a ohebné, což je skvělé pro menší děti, které jsou občas trochu neopatrné a vše rády zkoumají. 

3 položek celkem

Cena

484492
1484492

Značky

Položek k zobrazení: 3