Při objednávce na Slovensko nad 1 800 Kč doprava zdarma!

 

Zásilkovna

Cena: 99 Kč s DPH

 

Osobní odběr v síti Zásilkovna SK

Objednávku si můžete nechat doručit na více než 3000 odběrných míst v partnerské síti Zásilkovna. Zásilku si můžete nechat zaslat na jakékoliv výdejní místo za 99 Kč s DPH. Při nákupu nad 1800 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Objednávku můžete sledovat online na tomto odkazu.

Při doručení objednávky na odběrné místo budete informováni SMS a emailem, od této chvíle máte 7 dní na vyzvednutí. Objednávku můžete vyzvednout díky heslu obsaženému v informační SMS a emailu.

Lhůtu k vyzvednutí si můžete prostřednictvím odkazu a zadáním čísla zásilky prodloužit až na 21 dní.

Převzetí a reklamace
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo obsluze výdejního místa. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.  


 

GLS  Cena: 155 Kč s DPH

 

Expresní dopravní služba GLS

Rychlý a efektivní způsob doručení přímo k Vám domů zaručí firma GLS. Již druhý den od objednání se můžete těšit na svůj balíček. Po jeho předání dopravci vás bude GLS informovat prostřednictvím e-mailu a SMS o termínu a čase doručení, který je možné upravit dle vaší potřeby. Zásilku vám dopravce doručí za 155 Kč. Při nákupu nad 1800 Kč máte dopravu zcela zdarma. V případě, že Vás dopravce nezastihne, doručí zboží následující pracovní den. Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webu GLS.

Převzetí a reklamace
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.