10 položek celkem

Cena

3482566
13482566

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 10

Kvalitní funkční triko nesmí chybět v žádném pánském šatníku. Nabízíme trika s krátkým i dlouhým rukávem z jemného a kvalitního merina od značky Safa a Helly Hansen. V naší nabídce najdete také skvěle padnoucí triko z polyesteru od značky Helly Hansen a EXANI.

Vybíráte si funkční tričko na sport nebo na procházky přírodou a tápete, jaký materiál pro Vás ten pravý? Rozumíme vám a pokusíme se vám v tom alespoň zjednodušeně poradit. Na stránkách Bergam najdete kvalitní funkční triko pánské vyrobené z merino vlny nebo z polyesteru

Stručně shrnuto: Polyester je odolnější, levnější a schne rychleji než merino (ale mokrý na těle studí). Merino vlna poskytuje lepší kontrolu zápachu, prodyšnost a mokré merino na těle nestudí.

Jaký materiál si vyberete, je na vás. A jak zní doporučení Bergam? Merino zvolte pro aktivity s nižší intenzitou pohybu kvůli skvělé kontrole zápachu a pohodlí (turistika, cestování, procházky, horolezectví). Pro krátkodobé aktivity s vysokou intenzitou pohybu, jako je např. běh, doporučujeme polyesterové oblečení, protože je odolnější. Po těchto činnostech můžete své oblečení snadno vyprat v pračce.