Protiskluzové punčocháče

12 položek celkem

Cena

266660
1266660

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 12
Nahoru
Další produkty

Proč naše dítě ještě neleze? Tato otázka trápí mnoho maminek. Dětem často v plazení nebo lezení brání kluzká a tvrdá podlaha, která je všude v našich bytech.

Věděli jste, že když dítě leze, tak zapojuje všechny důležité svaly? Správným lezením posiluje svaly na krku, mezi lopatkami, na zádech i na bříšku. Všechny toty svaly bude vaše dítě následně potřebovat pro kvalitní vzpřímení v sedu i chůzi. Při lezení dochází ke křížovému pohybu, díky kterému se propojují hemisféry a zlepšuje se tak dětská rovnováha, orientace, koordinace i soustředění. 

Punčocháče s protiskluzovými prvky usnadňují lezení dětí a využijete je celoročně. V naší nabídce najdete protiskluzové punčocháče pro děti vyrobené z bavlny. Pokud ale milujete merino vlnu, stejně jako my, nezklamou vás protiskluzové merino punčocháče. Obě varianty mají zpevněnou část kolem kotníku, aby punčochy dětem nepadaly a chránily tak dětské nožky od modřin.

Punčocháče od norské značky SAFA vydrží všechny zátěžové zkoušky malých dětí. 

Jakou vybrat velikost? Norská značka Safa mimo standardních velikostí nabízí také punčochové kalhoty z merino vlny pro děti ve velikosti 60, 70, 80 a 90. Tyto velikosti odpovídají výšce dítěte. Pokud se rozhodujete mezi 2 velikostmi, doporučujeme vybrat tu větší.