Merino punčochy dámské

8 položek celkem

Cena

7471020
17471020

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 8

Nosíte ráda šaty nebo sukni za každého počasí? V tom případě ve vašem šatníku nesmí chybět dámské merino punčochy od norské značky Safa. Merino punčochy pro dámy jsou extrémně pružné a nikde se nezařezávají se. Díky merino vlně jsou punčochy hřejivé a dobře absorbují vlhkost. Polyamid dodává dámským merino punčochám odolnost vůči trhání a odření a lycra se postará o to, že dobře padnou. Dámské punčochové kalhoty obsahují také přírodní hedvábí. Je to nejjemnější přírodní vlákno, které výborně saje pot, je lehké a lesklé, pevné, téměř nemačkavé. 

Díky vysokému pasu jsou punčochy vhodné také pro těhotné ženyMateriál se natáhne, až se budete divit. Ale nebojte, nevytahá se. Stačí ho vyprat v pračce na program na vlnu a bude zase jako nový.

Jaké dámské punčochy nabízíme?

1. Vlněné dámské punčochy s vysokým obsahem merino vlny. V těch si na vás ani ty největší mrazy nepřijdou. Díky merino vlně (70%) jsou dámské merino punčocháče hřejivé a dobře absorbují vlhkost. Polyamid (25%) dodává odolnost vůči trhání a odření a lycra (5%) se postará o to, že dobře padnou a vydrží déle.

2. Vlněné merino punčocháče s hedvábím, to je luxus a praktičnosti v jednom. Díky merino vlně (50%) jsou hřejivé a dobře absorbují vlhkost. Přírodní hedvábí (25%), nejjemnější přírodní vlákno, výborně saje pot, je lehké a lesklé, pevné, téměř nemačkavé. Přírodní hedvábí je nejjemnější přírodní textilní surovina.

3. Praktické punčochové legíny s vysokým obsahem merino vlny (70%) využijete k sukni, případně jako podvlékací kalhoty. Prostě 2v1 od chundelatých oveček, které si zamilujete.