Nepromokavé termo oblečení

37 položek celkem

Cena

5991890
15991890

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 37
Nahoru
Další produkty

Pobyt na čerstvém vzduchu je pro dětí extrémně důležitý, posilujeme tak dětský imunitní systém. Oblečení musíme vždy přizpůsobit aktuální teplotě a naplánovanému programu. S nepromokavým a větruodolným oblečením už nás a naše děti ale nic nepřekvapí.

V naší nabídce najdete krásné termo oblečení od značky Wheat. Nepromokavé kalhoty a nepromokavá bunda jsou vyrobené s ohledem na životní prostředí a dohromady tvoří jedinečný komplet do města i do přírody. Nepromokavé kalhoty i bunda jsou vyrobené z nepromokavého funkčního materiálu a využijete je od jara až do podzimu. Nepromokavé kalhoty i bunda udrží dítě v teple a suchu na všech venkovních dobrodružstvích! Vše je vyrobené z recyklovaného materiálu, díky čemuž se značce Wheat daří udržet odpad mimo skládky a snižuje emise CO2, aby byla planeta zdravější pro budoucí generace

Máte doma malého raráška, který všechno oblečení zničí? Dětské nepromokavé, větruodlné a zároveň prodyšné kalhoty od norské značky Helly Hansen jsou naše nejoblíbenější. Tyto kalhoty jsou odolné proti každému počasí a jsou nezničitelné. Vyšší pořizovací cena nepromokavých kalhot je vynahrazena nadstandardní odolností materiálu. Vydrží nápor několika malých dobrodruhů v řadě.