Holínky

13 položek celkem

Cena

296683
1296683

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 13
Nahoru
Další produkty

Trápí vás předpověď počasí na nejbližší dny? Období deště a louží je tu. Malé děti mají velkou radost. Proběhnou každou kaluží, která která se jim postaví do cesty. Pořiďte svým dětem kvalitní boty, které využijí během deště ve školce, škole, městě, na táborech i výpravách do přírody. Ať už těmto botám ve vašem kraji říkáte holínky, gumáky nebo gomovky, na Bergam je najdete v krásném provedení od značky EXANI. 

Na výběru dětských holínek do deště záleží. Ty nekvalitní mohou malým dětem zničit nohu. A i když dětské holínky nejsou na každodenní nošení, neznamená to, že můžete dítěti obout na nohu cokoliv. 

 

Jaké dětské holínky tedy vybrat?

Určitě nepořizujte dětem holínky, které jsou uvnitř stejně gumové jako zvenku. Pokud není bota do deště uvnitř vystlána po celém obvodu textilií, noha dítěte se velmi potí. Noha našeho malého kulíška je tedy uvnitř mokrá a holínka postrádá smysl. Správné gumáky musí mít podrážku ohebnou ale hlavně pevnou s hrubým vzorkem. Zabráníte tak uklouznutí na mokrém povrchu. 

 

Jak vybrat správnou velikost dětských holínek?

U dětských holínek by před palcem měl zůstávat cca 1 cm nadměrek. Dítěti holínky vždy obujte a nechte jej, aby se prošlo. Pokud se holínky nevyzouvají, je velikost správná. Vyvarujte se kupování extrémně velkých holínek. Pokud se v nich dětem bude špatně chodit, budou vám k ničemu. 

Nebojte se investovat do kvalitních dětských holínek. Tyto botičky přežijí více než jednoho majitele.  

Pokud si vaše děti rády hrají v dešti, už na nic nečekejte a pořiďte jim kvalitní obuv, díky které budou dětské nožky v suchu a v teple. Protože promočené a studené nohy jsou základem k nastydnutí.