Ponožky a punčocháče

Vyber si z naší nabídky za skvělou cenu pro své malé i velké děti všestranné přiléhavé merino legíny, které se skvěle nosí samostatně nebo jako základní vrstva těsně u pokožky. Mají elastický pas, který se postará o to, aby legíny pohodlně seděly. Je to dokonalá hřejivá vrstva na lyžování, kempování nebo zachumlání se do spánku. Merino skvěle reguluje tělesnou teplotu, takže se dítě nepřehřeje ani nenastydnete.

Možná si říkáš, co může být na výběru dětských ponožek tak zásadního? Ponožky rozhodně nepodceňuj! Zní to jako banalita, nicméně správný výběr ponožek je důležitější, než bychom si mohli myslet. A nejde jen o vhodný materiál. Je důležité myslet na to, aby ponožky měly správnou velikost a dětská nožka nebyla nijak utlačovaná. Malé ponožky, které nedávají dětské nožce dostatek prostoru, potlačují význam barefoot botiček.

Dopřej dětským nožičkám komfort a kup ponožky z přírodních materiálů. Pokud chceš, aby dětské ponožky splňovaly nejvyšší nároky na funkčnost a měly výborné izolační vlastnosti, prodyšnost a vysokou absorpční schopnost, tak merino ponožky jsou ta nejlepší volba.
Ne nadarmo jsou
merino ponožky jedním z našich nejprodávanějších produktů.

Málokteré boty jsou dost široké na dvě a více silných ponožek. Vyber raději jedny tenké funkční ponožky. Utlačená noha je zmrzlá noha. A to je noční můra všech maminek.

6 položek celkem

Cena

145424
1145424

Značky

Velikost

Položek k zobrazení: 6