BERGAM NENÍ JEN DALŠÍ E-SHOP...

Jsme tady od toho, abychom ti pomohli vybrat funkční oblečení pro tebe i děti na míru! Osobní přístup pro nás není jen prázdná fráze, ale záruka tvé spokojenosti. 

Sami jsme hledali funkční oblečení za dostupné ceny

K založení značky Bergam nás přivedla touha být s dětmi v přírodě za každého počasí. Trávit jako rodina čas aktivně, sportovat a hrát si, i když právě nesvítí sluníčko, to je náš směr. 

Naším úmyslem je dělat merino oblečení dostupnější. Chceme, abyste i ty s dětmi poznali to kouzlo, které merino přináší. Proto u nás najdeš merino oblečení nejrůznějších značek a cenových kategorií.

Proč nás merino vlna tolik okouzlila?

  • Do merino vlny můžeš sebe i děti obléknout od hlavy až k patě, každý den. 
  • Merino využiješ v chladné zimě i v horkém létě. Termoregulační vlastnosti merina jsou prostě dokonalé.
  • I pokud se merino namočí nebo propotí, nestudí. To vše díky vysoké schopnosti absorpce vlhkosti. Merino vlna dokáže pojmout až třetinu své váhy, aniž by na dotyk byla mokrá. 
  • Merino skvěle odolává zápachu, propocené nezapáchá ani po dlouhém nošení. 
  • Údržba merino oblečení je opravdu jednoduchá.
  • Je to přírodní a obnovitelný materiál. Každý rok ovečkám vyroste jemný a chundelatý kožíšek. 
  • Je hypoalergenní, proto merino ocení všichni s citlivou a ekzematickou pokožkou.
  • Chrání před UV zářením lépe, než běžné bavlněné oděvy.

Pozor, merinem to u nás nekončí, ale teprve začíná

Na Bergam najdeš oblečení, které se hodí pro perfektní každodenní dobrodružství. Nabízíme vše od příjemných fleecových mikin, přes nepromokavé bundy, kalhoty, plavky a dětskou obuv.
Uvědomujeme si, že jinou přírodu nemáme a chceme ji zachovat i pro naše děti. Proto omezujeme množství plastů jak v dodávkách od našich partnerů, tak při skladování. 
Myslíme i na ty, kteří to nemají v životě jednoduché. Každý rok přispíváme jedním procentem ze zisku organizacím, které pomáhají potřebným. 

Kdo jsem já – ta žena za Bergam?

Jsem máma a není mi jedno, co tady pro své děti zanechám. Chci, aby i tvoje děti měly možnost žít zdravý a kvalitní život. Chci dětem předávat lásku k přírodě a k pohybu venku. A to za každého počasí. 

Když se mi  narodil syn, byla jsem otrávená z té záplavy vzorů žabiček, velryb a jednorožců, které na mne z dětského funkčního oblečení všude křičely, a tak jsem hledala jinou cestu. S merino vlnou a dalšími materiály jsem nasbírala spoustu zkušeností a ty teď ráda předám i tobě.
Jsem nadšená z každé maminky, která pro své miminko už vyzkoušela naši merino vlnu a díky tomu ví, že je o ten její malý zázrak postaráno. Dostávám neskutečně krásné zpětné vazby od maminek dětí s atopickým ekzémem, protože díky merino vlně je citlivá dětská pokožka v bezpečí.

Bergam je tu pro tebe

Bergam vznikl pro všechny aktivní rodiče a prarodiče, jako jsi ty. Prostě pro všechny, kteří chtějí trávit čas venku s dětmi aktivně. A být u toho v suchu a pohodě. Ať už je to procházka v parku, ve městě nebo na horách. 

Jsi připraven/a vybrat si kvalitní výbavu pro děti, se kterou tě už žádné počasí nepřekvapí? Perfektní! Pojďme se do toho společně pustit.

Nevíš, který kousek je pro tebe a tvé děti to pravé? Neváhej se mi ozvat na e-mail sylvie@bergam.cz.

S láskou za celý tým Bergam
Sylvie

Spolupracujeme se značkami, které to cítí stejně

Značka Bergam v sobě spojuje nevyšší nároky na funkčnost a design s ohledem na životní prostředí. Veškeré oblečení a doplňky, které pro vás vybíráme, splňují nejvyšší standardy kvality. Oblečení pochází od výrobců s dlouhou tradicí, z nichž někteří si ji předávají z generace na generaci.

Toto pravidlo potvrzuje značka Safa, která je dobře vedená rodinná firma s osobním nasazením a službami již od roku 1931. Jsme hrdým výhradním distributorem této značky pro Českou a Slovenskou republiku. Značka Safa je již několik generací synonymem kvalitních ponožek a merino oblečení pro celou rodinu, a to díky dlouholetým zkušenostem, odborným znalostem, přísným požadavkům na zajištění kvality a neustálému vývoji produktů. 

Dále jen na našich stránkách můžeš najít oblečení od švédské značky EXANI a Geggamoja, Sweet Cheeks merino z Nového Zélandu. Jednoduše vybíráme pro tvé děti to nejlepší z celého světa.