Vrácení/výměna zboží a reklamace

Nemáte z dodaného zboží radost a chcete ho vyměnit za jiný produkt? Nesedla Vám velikost nebo se něco pokazilo? Je to jednoduché.
Jako první detailně vyplňte následující elektronický formulář. Díky službě Retino budete mít proces vrácení, výměny či reklamace pod kontrolou po celou dobu. Budete mile překvapeni, jak u nás zboží snadno a rychle vyměníte či vrátíte. Při výměně nebo vrácení zboží je nutno vrátit nepoškozené zboží bez známek užívání. Zasílané zboží řádně zabalte a předejte jej Vámi zvolenému dopravci. Jakmile k nám zboží dorazí zpět, zkontrolujeme jej a budeme Vás informovat o dalším postupu.

 

Zboží zakoupení na BERGAM můžete vrátit v prodloužené lhůtě 45 dnů. Jak to funguje? Nabízíme Vám možnost vrátit zboží bez udání důvodu do 45 dní ode dne, kdy Vám zboží bylo doručeno. V případě vrácení zboží ve lhůtě 15-45 dnů Vám nebudou vráceny peníze ale voucher na nákup zboží na BERGAM s platností 1 rok.

Důležité informace, prosíme Vás o přečtení:


1. Řešíte reklamaci? Zatím nám prosím zboží NEPOSÍLEJTE, ozveme se vám.
2. Chcete zboží vyměnit nebo vrátit? 
   A. můžete zvolit přednastavené dopravce Retina
   B. zboží můžete zaslat na adresu této: ZÁSILKOVNY, která je v našem skladu. Telefon pro doručení: 776 640 288, e-mail info@bergam.
   C. chcete využít služeb České Pošty? No, nemáme z toho radost, tento dopravce většinou nezvládne doručit balíček na první pokus a prodlužuje se tak doba vyřízení.

 

Adresa skladu:


Image Office s.r.o.
BERGAM
Mlýnská 4916/72a
586 01 Jihlava

telefon: 776 640 288

e-mail: info@bergam.cz