Spodní prádlo

6 položek celkem

Cena

255629
1255629

Značky

Velikost

Materiál

Barva

Položek k zobrazení: 6

Kvalitní spodní prádlo pro děti je základ pro to, aby se vaši nejmenší cítily během svého dobrodružného dne v pohodě. A proto je při nákupu prádla na prvním místě pohodlí. Dětské kalhotky, trenky, boxerky nebo slipy. Ať už dětské spodní prádlo nazýváš jakkoli, všichni chceme to samé: Aby oblast, kde se naše nohy spojují s trupem, měla celodenní pohodlí, prodyšnost a byla bez vlhkosti a zápachu. A to bezpodmínečně platí u dětského spodního prádla.

Na co dal myslet?

  1. Prodyšnost - je velmi důležité, aby dětské spodní prádlo bylo prodyšné. To ti pomůže zabránit vlhkosti, když se děti při hře zpotí. S dostatečnou prodyšností se sníží pravděpodobnost infekcí a dítě zůstane v pohodě po celý den. 
  2. Regulace teploty a vlhkosti ve spodním prádle - přírodní tkaniny jako merino vlna nebo bambus jsou z mnoha důvodů skvělými kandidáty pro dětské spodní prádlo. 
  3. Bakterie ve spodním prádle - dalším velkým problémem jsou bakterie. Pokud vybereš pro své děti spodní prádlo z přírodních materiálů jako je merino, hedvábí nebo bambus, budeš mít o starost méně. Tyto materiály mají úžasné antibakteriální vlastnosti samy o sobě.
  4. Pružnost - dětské spodní prádlo by mělo být dostatečně pružné, aby umožňovalo tvým nejmenším volný pohyb. Pro malé děti je nejlepší zvolit měkké látky, které jsou organické. Není nic horšího, než když je dětské spodní prádlo příliš těsné a brání tak dítěti v jeho samostatnosti. Pro starší děti se hodí, aby spodní prádlo bylo pohodlné, protože když je čas začít běhat, skákat nebo jezdit na kole, bez pružného, elastického a měkkého spodního prádla se neobejdou.
  5. Švy - ujisti se, že švy na spodním prádle pro děti nejsou velké. Velké švy u spodního prádla mohou dráždit pokožku, způsobit tření a opruzeniny.