1. vrstva

První vrstva by měla především odvádět pot od těla.

Bavlna není vždy vhodný materiál. Děti se při hře venku často potí, bavlněné oblečení vše nasákne a pak studí. To jsou přesně ty chvíle, kdy se už dítě nedokáže zahřát a je mrzuté.

Na těle je ideální mít funkční prádlo, jako je vlna nebo jiné materiály, které odvádí pot od těla a zároveň hřejí. Kvalitní podvlékací prádlo je takřka nutností. Chceš-li, aby podvlékací prádlo umělo hřát, chladit a vlhké nestudilo, merino je jasná volba.

Pozor, pod funkční prádlo nikdy nepatří bavlněné tričko nebo ponožky, jinak svou funkci ztrácí!

Máš doma malé miminko nebo neposedné batole a lámeš si hlavu, co si pod první vrstvou představit?

Vsaď na merino body. Merino body by se mělo stát základním funkčním kouskem v šatníku všech batolat.

Merino vlna umí totiž nejen hřát ale také ochlazovat. Je to perfektní regulátor teploty a udržuje stálou teplotu těla. Střih body se postará o to, že nebude miminku při tom všem lezení, plazení a běhání táhnout na záda. Díky svému propracovanému střihu si naše srdce získalo body od značky Safa. U krku má mírný stojáček, aby miminku netáhlo na krk.

Nebo už máš doma malého raubíře, kterému žádná lumpárna není cizí?

Pro větší děti je skvělá volba merino triko. V naších slevách právě teď najdeš trička vyrobená z materiálu, který je vhodný k celoročnímu použití. Materiál využiješ během chladných dní jako skvělou první vrstvu. V létě bude triko chránit děti před sluníčkem, příjemně chladit a na cesty autem už nebudeš chtít pro děti nic jiného.

92 položek celkem

Cena

1811551
11811551

Značky

Velikost

Materiál

Položek k zobrazení: 92
Nahoru
Další produkty