Možnosti platby

Vážení zákazníci, v našem obchodě můžete platit bankovním převodem nebo v platební bráně Comgate využít platbu bankovními tlačítky, kartou, ApplePay a Twistem. 

 

Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně Comgate můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty. ComGate Payments, a.s. je platební instituce, která spadá pod dohled České národní banky. Vedle toho je ze zákona povinným subjektem vůči Ministerstvu financí České republiky, se kterým spolupracuje v otázkách zamezení praní špinavých peněz (AML).

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Twisto

Twisto je platební metoda, která umožní nakupovat beze strachu ze špatně vybrané velikosti i bez peněz, protože díky Twistu máte možnost za svojí objednávku zaplatit až za 14 dní, s registrací na Twisto účtu dokonce až za 45 dní!

V čem je ten fígl?

Po objednání nám za vás zaplatí Twisto a jakmile vám zboží přijde, tak začíná běžet 14denní lhůta, během níž musíte zaplatit Twistu, nebo nám zboží vrátit. My se s Twistem pak finančně vyrovnáme a vy nemusíte nic řešit.

Co když mi zboží nebude vyhovovat?

Pokud Vám zboží nebude vyhovovat, zašlete ho na naši adresu. Jakmile balík obdržíme, informace o vrácení zboží předáme partnerovi Twisto a faktura bude zrušena. V případě, že si část zboží ponecháte, neplaťte dříve, dokud nebude požadavek námi zpracován. Od nás obdržíte dobropis a partner Twisto Vám zašle novou fakturu, která je již upravena a připravena k úhradě.

Jaké jsou hlavní výhody?

  • jedním klikem - „Nechci vyplňovat číslo kreditky před vyzkoušením zboží"
  • pohodlí domova - „Nechci platit za zajíce v pytli, nebo za menší velikost"
  • do 14 dní - „Zaplatím, až se mi to hodí"