Dětská výbavička

Co nesmí chybět v dětské výbavičce od prvních dní až do 1 roku
aneb
Jediný průvodce světem dětského oblečení s checklistem pro všechny novopečené rodiče a prarodiče, který budeš potřebovat

Gratulujeme! Pokud si právě teď pročítáš tyto řádky, pravděpodobně již brzy vás v rodině bude o jednoho více… Ať už se z tebe brzy stane máma nebo táta, babička nebo děda, strýček nebo teta, jsi tady správně. Připravili jsme pro tebe jedinečného průvodce dětským oblékáním, ve kterém najdeš vše přehledně na jednom místě.

V prvních dnech po příchodu nového člena domácnosti se celá rodina sžívá a zvyká si na vše nové. Tato příručka vznikla právě pro tebe, abychom ti na této cestě co nejvíce pomohli a příprava dětského šatníku pro tebe byla radost a né starost.

Co se v naší příručce dozvíš?

  • Podle čeho vybírat oblečení pro miminko.
  • Přiblížíme ti vlastnosti jednotlivých materiálů a proč je tak důležité dbát na kvalitu.
  • Co novorozené miminko potřebuje v oblékání od narození až do 1 roku? Dáme ti své tipy a posdílíme zkušenosti své i tisíců spokojených maminek.
  • Usnadníme ti nákupy díky odkazům na konkrétní oblíbené produkty.
  • A na konci pro tebe máme speciální dárek.

Tak už na nic nečekej a stáhni se e-book, kde ti přehledně na jednom místě odpovíme na všechny tvoje otázky. Pojďme tedy na to…

Stáhnout e-book

S láskou
Sylvie za celý tým BERGAM

P.S. Kdo jsem já – ta žena za Bergam? Jsem máma a není mi jedno, co tady pro své děti zanechám. Chci, aby i tvoje děti měly možnost žít zdravý a kvalitní život. Chci dětem předávat lásku k přírodě a k pohybu venku.