Potí se Vaše děti během cesty autem?

Na dlouhé cesty autem už jedině merino! Cestování autem v letních měsících je kapitola sama o sobě. A s dětmi to dostává teprve ten správný šmrnc. Ať už jedeš kamkoliv, nechceš přece ze zadních sedaček poslouchat dětský pláč a křik.

Jak docílit toho, aby byla na palubě POHODA?

  • jídlo a pití je základ, pokud nechceš každou chvíli zastavovat a prodlužovat cestu
  • kdo je připraven, není překvapen, nezapomeň proto oblíbené hračky a aktivity
  • postarej se o pohodlné oblečení pro všechny členy posádky

A co v zimě? Jak správně obléknout děti do autosedačky? Mrkni na tento článek. Cesta autem je pro děti i dospělé často zdlouhavá a NUDNÁ. Když se navíc k tomu všemu přidá nepohodlí v podobě nepříjemného tepla, je na děsivou jízdu zaděláno. Malý nebo velký cestovatel se zpotí, oblečení nasákne potem a poté studí.

Zatímco zdlouhavou chvíli dětem zkrátí pohádka, nepříjemné pocení lze vyřešit oblečením z tenké a prodyšné merino vlny. Oblečení bude děti chladit, odvádět od těla velmi efektivně vlhkost a nebude proto studit ani mokré. Vyber si z naší nabídky merino triček (zde) nebo merino body pro nejmenší (zde). 

Nezapomínej ani na sebe! V naší nabídce najdeš skvělou kolekci merino triček, která se o tebe během cesty postará. Není nic horšího, než vystoupit z auta propocená a v pokrčeném oblečení.

Více o cestování s dětmi se dozvíš tady. 

Potřebuješ poradit s výběrem vhodného oblečení pro sebe a tvé nejbližší? Napiš nám na sylvie@bergam.cz

Bergam není jenom další e-shop. Jsme tady pro vás.