Děti se při hře rychle zpotí a prochladnou.

Děti se v zápalu hry rychle zpotí. Zabraň tomu, že prochladnou, díky chytrému oblečení z merino vlny.
 
Chvílí běží a skáčou, pak jedou závody na odrážedle, nakonec sedí na zemi a staví ten úplně největší hrad z písku. Hraní a pohyb na čerstvém vzduchu jsou rozhodně ty nejprospěšnější dětské aktivity.
 
Dětský organizmus je ale velmi vnímavý a rychle reaguje na rozdíly teplot. Děti ale většinou nemají čas myslet na to, jestli je jim právě teď teplo nebo zima. Nemají čas zápasit s oblečením a svlékat a oblékat se.
 
Pokud tě tento problém trápí, je tady merino oblečení, které ti rozhodně ušetří nemálo starostí.
 
Lidské tělo vyrábí teplo pohybem, uvolňuje vlhkost a vlhkost odvádí teplo od těla. Obyčejné oblečení, pokud nasákne potem, začne namísto izolace chladit.
 
Merino vlna dokáže absorbovat vlhkost až do třetiny své váhy, aniž by se snižovaly její izolační vlastnosti. Merino díky své struktuře zadržuje spoustu vzduchu a pozor, vzduch je skvělý izolant.
 
Žádné vlákno se svými vlastnostmi nevyrovná tomu vlněnému. Na stránkách Bergam najdeš širokou nabídku merino oblečení nejrůznějších značek a cenových kategorií.
 

 
 
x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení